O firmie

BM Auto to wypożyczalnia samochodów dla wymagających. Zajmujemy się wynajmem krótkoterminowym oraz średnioterminowym na terenie Warszawy. Nasza oferta jest skierowana zarówno do firm, jak i osób prywatnych.

Dlaczego BM Auto?
Nasze doświadczenie budujemy od wielu lat, współpracując z Klientami z całej Polski i spoza granic kraju. Zdajemy sobie sprawę z tego, że w naszej branży usługi muszą oznaczać przede wszystkim wygodę i niezawodność.

Samochody BM Auto – budujemy flotę samochodów najlepszych marek, serwisujemy ją w autoryzowanych salonach i oferujemy Klientom nienaganną obsługę najwyższej jakości. Oferujemy wyłącznie nowe samochody z niskim przebiegiem i bogatym wyposażeniem.

Stawiamy na uczciwą otwartość – zdobywanie zaufania naszych odbiorców odbywa się na zasadach daleko idących zasad biznesowego fair-play. U nas nie ma ukrytych kosztów i dopisków „drobnym druczkiem”. Podawane ceny są dla Klienta kosztem końcowym, a wszystkie zasady współpracy są przejrzyste i klarowne.

Elastyczność wiedzie nas do sukcesu – wiemy, że dla Ciebie liczy się szybkość, profesjonalizm i elastyczność. Naszą ofertę zbudowaliśmy więc w oparciu o Twoje potrzeby. Działamy błyskawicznie, reagując na zmienny rynek, dokładamy starań o Twój komfort i bezpieczeństwo i nie szczędzimy środków, aby współpraca była dla Ciebie prosta i satysfakcjonująca. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dbając o zaspokajanie zróżnicowanych potrzeb.

Konkurencyjne ceny – mając na uwadze zmienny rynek, utrzymujemy najwyższą jakość, oferując Ci jednocześnie bardzo atrakcyjne ceny. Wierzymy, że nasz sukces zbudujemy tylko z Tobą i tylko wtedy, kiedy nasza oferta w pełni wpisze się w Twoje oczekiwania.

Pełna obsługa – zespół wykwalifikowanych doradców czuwa nad Twoją wygodą i bezpieczeństwem. Zgłaszane problemy są rozwiązywane od ręki.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i do skorzystania z naszych usług Zespół BM Auto